CMT Chojnice Sp. z o. o.
ul. Zakładowa 6
89-600 Chojnice
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ
KRS 0000114022
Kapitał zakładowy 4023000.-PLN
NIP 555-18-68-731
 
Media o nas
Trailer magazine - 9/2007 Jumbo z Chojnic

Jumbo z Chojnic.

 

 

   W ostatnim czasie klienci coraz częściej zamawiają naczepy przygotowane ściśle do ich wymagań i potrzeb, a co za tym idzie - różne ich typy i konfiguracje.

      Firma CMT z Chojnic znana jest z m.in. produkcji naczep niskopodwoziowych przeznaczonych do transportu maszyn i konstrukcji.  Do często zamawianych produktów należą oplandekowane naczepy niskopodwoziowe.  

      Zależnie od potrzeb użytkownika powyższy sprzęt transportowy może występować w wersji plandekowej tradycyjnej lub zasłonowej oraz w tzw. opcji eksportowej, zawierającej wymagane przez zagranicznych kontrahentów liczne dodatki. Bogate i różnorodne wyposażenie jednostek transportowych sprawia, że trudno znależć w chojnickiej firmie dwie takie same naczepy.

     Powyższe naczepy mogą posiadac dodatkowo: uchwyty promowe, ostatnią skrętną oś, dodatkowe wewnętrzne kłonice, kłonice ułatwiające załadunek, belki kontenerow, progi wyrównawcze, uchwyty pod najazd, uchwyty mocowania ładunku o różnej wytrzymałości, dodatkowe nogi podporowe, możliwość rozsuwania tylnych kłonic przy załadunku, zagłębienie dla transportu maszyn ponadgabarytowych itp. 

     Naczepa CMT NSP-24 Jumbo z plandeką nie należy  do grupy standardowych produktów, dlatego tylko nieliczni wytwórcy w kraju i Europie decydują się na ich produkcję. W CMT klient kupuje naczepę, która spełnia dokładnie jego wymagania i sam uczestniczy w jej tworzeniu, dobierając poszczególne wyposażenie w uzgodnieniu z działem sprzedaży i działem konstrukcyjnym.

 


 

English version Wersja polska
O firmie
Punkty serwisowe
Filmy
      Media o nas
Kontakt
Nasza Oferta
Usługi
Produkty od zaraz
Naczepy
SEMI
JUMBO z plandeką
JUMBO platforma
MEGA
Specjalistyczne
Wywrotki aluminiowe
Wywrotki stalowe halvpipe
Wywrotka szczelna
Naczepa pasówka
Naczepa stalowa do złomu
Zabudowy
Skrzyniowe
Wywrotki tylnozsypowe
Wywrotki trójstronne
Zestawy
Przyczepy
Tandem
Triadem
Na obrotnicy
Wywrotki
Licznik odwiedzin:

(od stycznia 2007 r.)
O firmie   Punkty serwisowe   Filmy   Media o nas   Kontakt   Nasza Oferta   Usługi   Produkty od zaraz   R-net Strony Internetowe