CMT Chojnice Sp. z o. o.
ul. Zakładowa 6
89-600 Chojnice
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ
KRS 0000114022
Kapitał zakładowy 4023000.-PLN
NIP 555-18-68-731
 
Media o nas
Forum Budowlane - 1/2009Naczepy niskopodwoziowe trójosiowe

Mocne i wytrzymałe nadwozie w połączeniu z niską wysokością pokładu ładunkowego to skrótowy opis naczepy, doskonale dopasowanej do potrzeb branży budowlanej. Takie naczepy nietrudno już spotkać na naszym rynku - coraz więcej producentów projektuje także naczepy specjalnie  do przewozu maszyn budowlanych.

 

CMT CHOJNICE

Firma CMT  Chojnice Sp. z o.o. jest polskim producentem naczep działającym na rynku od ponad 17 lat. Siedziba CMT mieści się w Chojnicach.

 

Model CMT NSP-24 Jumbo to naczepa niskopodwoziowa, poszerzana i rozciągana, z najazdami. Najazdy są dwuczęściowe, hydrauliczne dwustronnego działania. W naczepie  znajduje się ok. 30 uchwytów mocowania ładunków. Regulacja najazdów możliwa jest na zewnątrz i wewnątrz. Nogi podporowe tylne są opuszczane razem z najazdami.  W naczepie  zamontowano tzw. power-pack, tj. urządzenie elektryczno-hydrauliczne do podnoszenia i opuszczania najazdów. Naczepę można rozciągnąć do długości 19175 mm oraz poszerzyć do 3000 mm. Rama tej naczepy  przystosowana jest do ciągnika 3-osiowego.  Naczepa posiada belki kontenerowe mocowane z gniazdami typu Laxo, 10 ocynkowanych słupków o długości 1500 mm oraz otwory w ramie.

Podstawowa długość naczepy to 13175 mm - rozciąganie o dodatkowe 6000 mm odbywa się w skokach co 500 mm. Blokowanie jest pneumatyczne, sterowanie blokami  - za pomocą zawora. Ładowność wynosi ok. 39000 kg.  Naczepa wyposażona jest w osie BPW na zawieszeniu pneumatycznym i hamulcu bębnowym ( 3x8000 kg). Druga ( tylna ) oś jest samoskrętna, pierwsza podnoszona elektrycznie, sterowana z gniazdka VBG. Naczepa może przewozić kontenery w różnych kombinacjach, m.in.: 1x40', 2x 20' , 1x 20'.  Naczepa CMT NSP-24 Jumbo rozciągana wyposażona  jest w koła 235/75 R 17,5.

  

                                                                                                                                                              

Rama naczepy NSP-24 Jumbo rozciąganej jest stalowa, wzmacniana o wysokich własnościach wytrzymałościowych, z tyłu profilowana. Przystosowana jest do siodła ciągnika o wysokości 1150 mm. Naczepę wyposażono w zawór podnoszenia i opuszczania ramy (H-S).

Rozciąganie ramy tej naczepy wynosi 5000 mm. CMT NSP-24 Jumbo posiada konstrukcje do wyrównywania poziomu podłogi, tablice i oświetlenie do przewożenia ładunków ponadgabarytowych. Hamulec postojowy jest automatyczny. Naczepę wyposażono ponadto w automatyczny regulator siły hamowania.  Do wyposażenia standardowego  należy m.in. oświetlenie obrysowe oraz tylne lampy zespolone, światło ostrzegawcze (kogut) , skrzynka narzędziowa, błotnikićwiartkowe na pierwszą i trzecią os z osłonami przeciwbłotnymi oraz 2 kliny pod koła. Długość balkonu wynosi 4050 mm, długość niższej części naczepy to 9570 mm. Podłoga umieszczona jest na poziomie 920 mm. Osie typu BPW Eco Plus. Pierwsza oś podnoszona, ostatnia  samoskrętna.

Naczepy CMT posiadają gwarancję 12-miesięczną oraz gwarancję producenta osi BPW. Serwis obejmujący teren całej Polski prowadzony jest w autoryzowanych punktach producentów podzespołów.

 


 

English version Wersja polska
O firmie
Punkty serwisowe
Filmy
      Media o nas
Kontakt
Nasza Oferta
Usługi
Produkty od zaraz
Naczepy
SEMI
JUMBO z plandeką
JUMBO platforma
MEGA
Specjalistyczne
Wywrotki aluminiowe
Wywrotki stalowe halvpipe
Wywrotka szczelna
Naczepa pasówka
Naczepa stalowa do złomu
Zabudowy
Skrzyniowe
Wywrotki tylnozsypowe
Wywrotki trójstronne
Zestawy
Przyczepy
Tandem
Triadem
Na obrotnicy
Wywrotki
Licznik odwiedzin:

(od stycznia 2007 r.)
O firmie   Punkty serwisowe   Filmy   Media o nas   Kontakt   Nasza Oferta   Usługi   Produkty od zaraz   R-net Strony Internetowe