CMT Chojnice Sp. z o. o.
ul. Zakładowa 6
89-600 Chojnice
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ
KRS 0000114022
Kapitał zakładowy 4023000.-PLN
NIP 555-18-68-731
 
Media o nas
Forum Budowlane - 6/2009Zabudowy i naczepy CMT

Zabudowy i naczepy CMT

 CMTChojnice Sp.zo.o. jest jedną z pierwszych polskich prywatnych firm, która z bardzo dobrym wynikiem zaistniała na rynku producentów. Firma od samego początku postawiła na wysoką jakość swoich wyrobów, zwłaszcza pod względem estetyki, parametrów eksploatacyjnych i trwałości.

W podstawowej ofercie producenta znajdują się: naczepy plandekowe, kontenerowe, skrzyniowe, specjalistyczne (w tym do przewozu maszyn budowlanych), wywrotki, zestawy oraz zabudowy. Realizowane są indywidualne zamówienia klientów z kraju i zagranicy. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku każdy wyrób powstaje według szczegółowego zamówienia. Często wymaga to stworzenia zupełnie nowego produktu, dostosowanego do konkretnych potrzeb i zadań.

W chwili obecnej bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się naczepy i przyczepy do budowlanki. Przede wszystkim wszelkiego typu naczepy wywrotki. Tu producent ma do zaoferowania głównie dwa typy wywrotki CMT W25-50: aluminiową oraz stalową ze szwedzkiej stali DOMEX WEAR. Wywrotki aluminiowe mogą być w różnych kubaturach wedle życzenia klienta i „szyte na miarę” wraz różnymi opcjami dodatkowymi min. drzwiami bocznymi, plandekami zamykanymi manualnie jak i elektrycznie oraz wszelkich kolorach.

Wywrotki ze stali DOMEX WEAR producent oferuje od 22m3 do 28m3, służą one głównie do przewozu kruszyw i kamienia.

 Wywrotki ze stali DOMEX WEAR producent oferuje od 22m3 do 28m3, służą one głównie do przewozu kruszyw i kamienia. Innym bardzo popularnym produktem jest przyczepa CMT PT 12-20 na obrotnicy 3 lub 4 – osiowa z najazdami hydraulicznymi. Służy ona do przewozu wszelkiego rodzaju maszyn budowlanych. W opcji posiada poszerzenia do 3 m co jest bardzo przydatne przy przewozie maszyny niestandardowej.

 Także mniejsze przyczepy typu tandem czy triadem burtowe lub skrzyniowe ze stali min. ST52, Domex lub Hardox są bardzo często kupowane przez klientów.

Firma posiada w ofercie szeroką gamę naczep. Tu mamy do wyboru wiele opcji np. naczepa z najazdami hydraulicznymi lub dostawianymi aluminiowymi o różnych długościach w zależności od przeznaczenia, naczepa burtowa standardowa lub z żurawiem po środku, naczepy ze stelażem i plandeką.

Bardzo ciekawym produktem w ofercie są naczepy do przewozu specjalistycznych maszyn z zagłębieniami, które przy przewozie standardu są kryte pokrywami, naczepy rozciągane do przewozu np. słupów. Wiele produktów związanych z branżą budowlaną firma sprzedaje na export min. na Skandynawię. Dużym popytem cieszą się tu przyczepy typu Triadem ze skrzynią ze stali Hardox, wywrotki aluminiowe półokrągłe, na zewnątrz wykładane lustrzanką, naczepy typu SA ( sliding axles ) z przesuwnymi osiami i skrzynią z Hardoxu, specjalistyczne przyczepy do przewozu kontenerów.

Produkty CMT posiadają homologację Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej, a stosowanie podzespołów czołowych producentów światowych stawia te wyroby na wysokiej pozycji. Ta marka jest dla wielu użytkowników gwarancją jakości.


 

English version Wersja polska
O firmie
Punkty serwisowe
Filmy
      Media o nas
Kontakt
Nasza Oferta
Usługi
Produkty od zaraz
Naczepy
SEMI
JUMBO z plandeką
JUMBO platforma
MEGA
Specjalistyczne
Wywrotki aluminiowe
Wywrotki stalowe halvpipe
Wywrotka szczelna
Naczepa pasówka
Naczepa stalowa do złomu
Zabudowy
Skrzyniowe
Wywrotki tylnozsypowe
Wywrotki trójstronne
Zestawy
Przyczepy
Tandem
Triadem
Na obrotnicy
Wywrotki
Licznik odwiedzin:

(od stycznia 2007 r.)
O firmie   Punkty serwisowe   Filmy   Media o nas   Kontakt   Nasza Oferta   Usługi   Produkty od zaraz   R-net Strony Internetowe