CMT Chojnice Sp. z o. o.
ul. Zakładowa 6
89-600 Chojnice
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ
KRS 0000114022
Kapitał zakładowy 4023000.-PLN
NIP 555-18-68-731
 
Media o nas
Inwestor Budowlany - 3/2009Naczepy skrojone na miarę

Naczepy skrojone na miarę


CMTposiada blisko 18 letnie doświadczenie w produkcji naczep, które zaowocowało stworzeniem produktów zdolnych podołać nawet najtrudniejszym zadaniom.

Firma CMT jest jednym z czołowych polskich producentów różnego typu naczep, przyczep, i zabudów. Jednak znakiem rozpoznawcznym firmy są specjaistyczne naczepy. W śród nich dużym uznaniem odbiorców ciesza się naczepy wywrotki stalowe z serii CMT W 22-50 ze skrzyniami ładunkowymi o przekroju rynnowym oraz wykonanie na zamówienie szwedzkiego klijenta naczepy samowyładowcze z przesuwanymi osiami.

Naczepy wywrotki

Wykonane są z wysoko gatunkowej stali konstrukcyjnej lub ze stali szwedzkiej o zwiększonej wytrzymalości na uderzenia lub ścieranie. Wspaniałe własciwości tego rodzaju stali pozwalają na zastosowanie cieńszych blach, dzieki czemu obniża się masa naczepy, a rosnie jej ładowność, zwiekszając jednocześnie żywotnośc skrzyni.

W rezultacie naczepy wywrotki produkcji CMT w zależności od materiału użytego do wykonania skrzyni mogą służyć do przewozu: węgla, piasku, kruszyw, mas bitumicznych, soli kamiennej, odpadów mięsno kostnych, zboża itp.

Głowne zalety produktów chojnickiego producenta to: m.in. wysoka estetyka wykonania, zachowanie możliwie niskiej masy naczepy przy dobrej wytrzymałości produktu, bezawaryjność, mozliwośc dostosowania do indywidualnych potrzeb transportowych. I tak np.na życzenie naczepa może posiadać wymiar paletowy, czyli szerokość wewnętrzną wynoszacą ok. 2440mm.

Naczepy z przesuwanymi osiami

 Są to naczepy samowyładowcze, w których rama wykonan jest ze stali 18G2A wspartej na trzech osiach BPW z hamulcem tarczowym.

Skrzynia ładunkowa wykonana jest ze szwedzkiej stali Hardox i Domex. Tylna klapa zaś wykonana została z aluminium i stali Domex, a otwierana jest do góry i na boki. Dodatkowo zamykania klapy odbyw się poprzez siłownik hudrauliczny.

Natomiast system przesównych osi, dostosowuje naczępę do obowiazujących w Szwecji przepisów drogowych.


 

English version Wersja polska
O firmie
Punkty serwisowe
Filmy
      Media o nas
Kontakt
Nasza Oferta
Usługi
Produkty od zaraz
Naczepy
SEMI
JUMBO z plandeką
JUMBO platforma
MEGA
Specjalistyczne
Wywrotki aluminiowe
Wywrotki stalowe halvpipe
Wywrotka szczelna
Naczepa pasówka
Naczepa stalowa do złomu
Zabudowy
Skrzyniowe
Wywrotki tylnozsypowe
Wywrotki trójstronne
Zestawy
Przyczepy
Tandem
Triadem
Na obrotnicy
Wywrotki
Licznik odwiedzin:

(od stycznia 2007 r.)
O firmie   Punkty serwisowe   Filmy   Media o nas   Kontakt   Nasza Oferta   Usługi   Produkty od zaraz   R-net Strony Internetowe