CMT Chojnice Sp. z o. o.
ul. Zakładowa 6
89-600 Chojnice
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ
KRS 0000114022
Kapitał zakładowy 4023000.-PLN
NIP 555-18-68-731
 
Media o nas
Transport technika motoryzacyjna 10.2011

CMT Chojnice dla wymagających klientów.

     Doświadczenie chojnickiej firmy zdobyte w ciągu 20 lat działalności umożliwiło oferowanie klientom produktów o wysokiej jakości i realizowanie indywidualnych, nawet najbardziej wymagających zamówień. Dziś CMT Chojnice mogą pochwalić się ich szeroką gamą, począwszy od różnych naczep i przyczep, przez wszelkie zabudowy, skończywszy na przenośnikach i podnośnikach. W ofercie firmy można znaleźć naczepy i przyczepy samowyładowczez wywrotem tylnozsypowym lub bocznym oraz zabudowy na podwoziach samochodów ciężarowych wszystkich marek: plandekowe, skrzyniowe, kontenerowe,samowyładowcze tylnozsypowe i trójstronne.

     Wśród pojazdów o specyficznym przeznaczeniu jest m.in. specjalistyczna naczepa z systemem ruchomej podłogi, ułatwiającym załadunek i rozładunek luźnych przedmiotów. Naczepy tego typu mają standardową długość 13 600 mm i pojemność ok. 90 m3, rama jest wykonana ze szwedzkiej stali DOMEX, a skrzynia ładunkowa z profili aluminiowych o dużej odporności na ścieranie. Podłogę stanowi zestaw przesuwnych aluminiowych listew trudnościeralnych o grubości dopasowanej indywidualnie do rodzaju przewożonych ładunków. Przesuw profili podłogowych jest realizowany przez układ hydrauliczny holenderskiej firmy Cargo Floor. Steruje się nim za pomocą pilota przewodowego lub (na życzenie klienta) bezprzewodowo. Układ jezdny i zawieszenia to 3-osiowy agregat firmy BPW lub SAF z hamulcami tarczowymi. Naczepy tego typu zyskują coraz większe zainteresowanie u naszych klientów ze względu na swoją uniwersalność. Można ich używać nie tylko do transportu lekkich towarów objętościowych, takich jak odpady drewnopochodne (kora, trociny, wióry), ale również z powodzeniem do płodów rolnych (zboża, śruty, pasze, otręby, warzywa), śmieci, zużytych opon, szkła, złomu, torfu, gliny, itp. Dodatkowo możemy nasze naczepy wyposażyć w uchwyty do mocowania ładunków, co umożliwia bezpieczny transport ładunków spaletyzowanych. Jesteśmy także w stanie (w odróżnieniu od konkurencji) wyprodukować pojazd w wersji niestandardowej np. z drzwiami bocznymi otwieranymi na boki do połowy naczepy lub na całej jej długości. Na życzenie klienta, by sprostać jego indywidualnym potrzebom, jesteśmy w stanie także przeprojektować tył naczepy i zastąpić standardowe drzwi dwuskrzydłowe specjalnym urządzeniem do rozładunku np. kompostu, podłoża do produkcji pieczarek itp., dzięki czemu ładunek trafia bezpośrednio z naczepy na halę produkcyjną.


 

English version Wersja polska
O firmie
Punkty serwisowe
Filmy
      Media o nas
Kontakt
Nasza Oferta
Usługi
Produkty od zaraz
Naczepy
SEMI
JUMBO z plandeką
JUMBO platforma
MEGA
Specjalistyczne
Wywrotki aluminiowe
Wywrotki stalowe halvpipe
Wywrotka szczelna
Naczepa pasówka
Naczepa stalowa do złomu
Zabudowy
Skrzyniowe
Wywrotki tylnozsypowe
Wywrotki trójstronne
Zestawy
Przyczepy
Tandem
Triadem
Na obrotnicy
Wywrotki
Licznik odwiedzin:

(od stycznia 2007 r.)
O firmie   Punkty serwisowe   Filmy   Media o nas   Kontakt   Nasza Oferta   Usługi   Produkty od zaraz   R-net Strony Internetowe