CMT Chojnice Sp. z o. o.
ul. Zakładowa 6
89-600 Chojnice
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ
KRS 0000114022
Kapitał zakładowy 4023000.-PLN
NIP 555-18-68-731
 
Media o nas
Transport technika motoryzacyjna 11.2011

NACZEPY NISKOPODWOZIOWE Z CHOJNIC

     Chojnicka firma CMT, producent naczep, przyczep i zabudów samochodów ciężarowych, obchodzi w tym roku 20-lecie działalności. Od tylu lat niezmienna pozostaje polityka firmy, która polega na spełnianiu życzeń klientów (oczywiście w miarę możliwości techniczno-konstrukcyjnych). Tutaj wszystko produkuje się na konkretne zamówienia, zgodnie z potrzebami transportowymi klienta.

     Przewoźnicy specjalizujący się w transporcie ciężkiego sprzętu i ładunków ponadnormatywnych chętnie zamawiają niskopodwoziowe 3-osiowe naczepy CMT z serii NSP-24. Naczepy charakteryzują się niezwykle solidnym wykonaniem i dużą wytrzymałością podczas transportu koparek, ładowarek, walców rozściełaczy do asfaltu i innego ciężkiego sprzętu. Standardowo – ze względu na wielkie punktowe naciski przewożonych ładunków – mają wzmocnioną konstrukcję ramy, wykonaną ze stali o wysokiej wytrzymałości. Z tych samych względów podłoga jest wzmocniona przez zastosowanie desek o grubości 50 mm w stalowych profilach „omega”. W zależności od potrzeb klienta naczepa może być wyposażona w wiele dodatków zwiększających zakres jej zastosowania, np. w burty w górnej lub dolnej części i stalowe poszerzenia, dzięki którym szerokość powierzchni załadunku wzrasta do 3 m.

      Naczepy niskopodwoziowe (podobnie jak przyczepy niskopodwoziowe) mają dwu-bądź jednoczęściowe najazdy rozkładane i składane za pomocą siłowników hydraulicznych, zasilanych z własnego zasilacza hydraulicznego bądź z instalacji na ciągniku siodłowym. Najazdy można zamówić w wersji z hydraulicznym układem zmiany ich rozstawu.

      Chojnicki producent oferuje również naczepy z innymi opcjami: skrętnymi osiami z hydraulicznym układem sterowania TRIDEC, wciągarką do maszyn, belkami kontenerowymi, systemem wyrównania poziomu, otworami w podłodze oraz innymi elementami dodatkowego wyposażenia zaproponowanymi przez klienta. W ofercie

      CMT znajdziemy również naczepy z rozciąganą ramą, umożliwiające transport ładunków ponadgabarytowych. Podzespoły używane do produkcji pochodzą z najlepszych światowych firm. Dzięki takim rozwiązaniom naczepy CMT są doceniane przez klientów na polskim rynku. Często powstają w przewożenia konkretnych elementów konstrukcyjnych czy maszyn i są projektowane na indywidualne zamówienia.

 

Naczepy niskopodwoziowe z Chojnic
Naczepy niskopodwoziowe z Chojnic

 

English version Wersja polska
O firmie
Punkty serwisowe
Filmy
      Media o nas
Kontakt
Nasza Oferta
Usługi
Produkty od zaraz
Naczepy
SEMI
JUMBO z plandeką
JUMBO platforma
MEGA
Specjalistyczne
Wywrotki aluminiowe
Wywrotki stalowe halvpipe
Wywrotka szczelna
Naczepa pasówka
Naczepa stalowa do złomu
Zabudowy
Skrzyniowe
Wywrotki tylnozsypowe
Wywrotki trójstronne
Zestawy
Przyczepy
Tandem
Triadem
Na obrotnicy
Wywrotki
Licznik odwiedzin:

(od stycznia 2007 r.)
O firmie   Punkty serwisowe   Filmy   Media o nas   Kontakt   Nasza Oferta   Usługi   Produkty od zaraz   R-net Strony Internetowe