CMT Chojnice Sp. z o. o.
ul. Zakładowa 6
89-600 Chojnice
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ
KRS 0000114022
Kapitał zakładowy 4023000.-PLN
NIP 555-18-68-731
 
Media o nas
Transport technika motoryzacyjna Grudzień 2011

 LEKKIE I MOCNE WYWROTKI

     CMT Chojnice przez 20 lat budowała swoją markę dzięki utrzymaniu wysokiej klasy produktów i innowacyjności. W tym czasie firma sukcesywnie powiększała gamę i dziś może zaspokoić każde oczekiwanie klienta. Dewizą CMT jest produkcja środków transportu w takiej wersji i wyposażeniu, jakie są wymagane przez użytkowników. Realizowane są indywidualne zamówienia z kraju i zagranicy, każdy wyrób powstaje według szczegółowego opisu. Często wymaga to stworzenia zupełnie nowego produktu, dostosowanego do konkretnych potrzeb i zadań.

     Wśród bogatego asortymentu firmy znajdują się naczepy-wywrotki ze skrzyniami o przekroju prostokątnym stalowymi lub aluminiowymi, nowoczesnymi skrzyniami o przekroju rynnowym oraz skrzyniami izolowanymi o przekroju kołowym do przewozu mas bitumicznych (kierowane głównie na rynki skandynawskie).

     Skrzynie samowyładowcze są wykonane ze stali (m.in. DOMEX Wear, HARDOX) lub aluminium. Tylna klapa otwierana automatycznie podczas wywrotu może być zastąpiona przez klapo-drzwi z dodatkowym otworem spustowym (używany np. do zsypu zboża), a dodatkowo w ścianie bocznej można zamontować drzwi. W każdej ze skrzyń aluminiowych można wykorzystać ciepło spalin z ciągnika siodłowego do ogrzewania ścian i podłogi.

     Naczepy-wywrotki z aluminiowymi skrzyniami ładunkowymi mają ramy wykonane ze stali o podwyższonej wytrzymałości. Dzięki dopracowaniu konstrukcji układu nośnego i skrzyni ładunkowej osiągnięto małą masę własną, która jednocześnie, przy wykonaniu burt z profili o grubości 40 mm i podłogi o grubości 7 mm, gwarantuje dużą wytrzymałość przy przewożeniu szerokiej gamy towarów, takich jak: materiały sypkie pod budowę dróg, towary spaletyzowane oraz wszelkie płody rolne.

     Stalowe skrzynie naczep CMT mają kształt „rynny”, co zmniejsza możliwość przywierania ładunków do ścian. Są przeznaczone do przewozu kruszywa, żwiru, masy bitumicznej. Stalowe skrzynie samowyładowcze mają konstrukcję o zwiększonej wytrzymałości, wydłużającą ich okres eksploatacji.

     W pojazdach firmy są wykorzystywane podzespoły najlepszych światowych firm. Wieloletnia obecność na rynkach różnych krajów i wykorzystanie potencjału ludzi, którzy tworzą CMT Chojnice, są gwarancją wyboru najlepszych i dokładnie sprawdzonych rozwiązań technicznych oraz optymalizacji ich kosztów.


 

English version Wersja polska
O firmie
Punkty serwisowe
Filmy
      Media o nas
Kontakt
Nasza Oferta
Usługi
Produkty od zaraz
Naczepy
SEMI
JUMBO z plandeką
JUMBO platforma
MEGA
Specjalistyczne
Wywrotki aluminiowe
Wywrotki stalowe halvpipe
Wywrotka szczelna
Naczepa pasówka
Naczepa stalowa do złomu
Zabudowy
Skrzyniowe
Wywrotki tylnozsypowe
Wywrotki trójstronne
Zestawy
Przyczepy
Tandem
Triadem
Na obrotnicy
Wywrotki
Licznik odwiedzin:

(od stycznia 2007 r.)
O firmie   Punkty serwisowe   Filmy   Media o nas   Kontakt   Nasza Oferta   Usługi   Produkty od zaraz   R-net Strony Internetowe