CMT Chojnice Sp. z o. o.
ul. Zakładowa 6
89-600 Chojnice
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ
KRS 0000114022
Kapitał zakładowy 4023000.-PLN
NIP 555-18-68-731
 
Media o nas
Forum Budowlane 1/2014

Naczepy samowyładowcze CMT


Firma CMT Chojnice od 26 lat zajmuje się projektowaniem, serwisem i produkcją środków transportowych. W ciągu tego okresu sukcesywnie powiększała gamę swoich produktów. Obecnie oferuje m.in. wszelkiego typu pojazdy samowyładowcze, przyczepy, naczepy oraz zabudowy, jak również produkty wysoce specjalistyczne.


Ważną grupą asortymentową w programie produkcyjnym CMT Chojnice są naczepy samowyładowcze. Firma przykłada dużo uwagi do ich wykonania. Ramy naczep wytwarzane są z niskostopowej stali o podwyższonej wytrzymałości, a skrzynie wyładowcze ze stali (m.in. Strenx, Hardox) . Skrzynie aluminiowe mogą być wykonane ze ścianami prostymi lub skośnymi. Tylna klapa otwierana automatycznie podczas wywrotu może być zastąpiona przez klapo-drzwi z otworem spustowym, a dodatkowo w ścianie bocznej istnieje możliwość zamontowania drzwi. W każdej ze skrzyń aluminiowych istnieje możliwość wykorzystania ciepła spalin ciągnika siodłowego do ogrzewania podłogi. Nowością w tej grupie produktów jest naczepa wykonana z blach aluminiowych. Jest izolowana, co ma na celu zachowanie właściwości płynnych przewożonych materiałów. Zastosowanie blachy zamiast profili aluminiowych w konstrukcji skrzyni pozwala wyeliminować możliwość wnikania przewożonego ładunku do wnętrza ścian. Naczepa przystosowana jest do załadunku górnego, zaś jej rozładunek odbywa się poprzez otwór gilotynowy. Wewnątrz znajduje się ściana grodziowa, która redukuje ruchy ładunku i poprawia stabilność poruszającej się naczepy.

CMT produkuje również naczepy wywrotki ze skrzynią stalową w kształcie „rynny”. Konstrukcja taka zmniejsza możliwość przywierania ładunku do ścian w czasie wysypu. Naczepy wywrotki CMT oferowane są w pojemnościach od 25 do 70 m3. Zależnie od materiału, z którego są wykonane muldy (aluminium, stal), mogą służyć do przewozu prawie każdego ładunku np. piasku, kruszyw, mas bitumicznych. Trzyosiowy zespół jezdny na zawieszeniu pneumatycznym tworzą osie produkcji BPW lub SAF wyposażone w hamulce bębnowe lub tarczowe – do wyboru. We wszystkich pojazdach CMT wykorzystywane są podzespoły renomowanych producentów. W celu spełnienia oczekiwań odbiorców, naczepy są projektowane i wyposażane zgodnie z indywidualnymi życzeniami. O wysokiej jakości produktów świadczy również uzyskany przez CMT Chojnice w 2005 roku Certyfikat Jakości ISO 9001:2001.


 

English version Wersja polska
O firmie
Punkty serwisowe
Filmy
      Media o nas
Kontakt
Nasza Oferta
Usługi
Produkty od zaraz
Naczepy
SEMI
JUMBO z plandeką
JUMBO platforma
MEGA
Specjalistyczne
Wywrotki aluminiowe
Wywrotki stalowe halvpipe
Wywrotka szczelna
Naczepa pasówka
Naczepa stalowa do złomu
Zabudowy
Skrzyniowe
Wywrotki tylnozsypowe
Wywrotki trójstronne
Zestawy
Przyczepy
Tandem
Triadem
Na obrotnicy
Wywrotki
Licznik odwiedzin:

(od stycznia 2007 r.)
O firmie   Punkty serwisowe   Filmy   Media o nas   Kontakt   Nasza Oferta   Usługi   Produkty od zaraz   R-net Strony Internetowe