CMT Chojnice Sp. z o. o.
ul. Zakładowa 6
89-600 Chojnice
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ
KRS 0000114022
Kapitał zakładowy 4023000.-PLN
NIP 555-18-68-731
 
Media o nas

Forum Budowlane 1/2014
Naczepy samowyładowcze CMT Firma CMT Chojnice od 26 lat zajmuje się projektowaniem, serwisem i produkcją środków transportowych. W ciągu tego okresu sukcesywnie powiększała gamę swoich produktów. Obecnie oferuje m.in. wszelkiego typu (...)

Ciężarówki Wrzesień 2013
 Z taśmociągiem...       W celu ochrony płodów rolnych przed uszkodzeniami w czasie załadunku wewnątrz skrzyni w jej przedniej części mocowany jest poprzecznie specjalny gumowy hamak o szerokości ok. 2 m, który (...)

Ciężarówki grudzień 2011
  Nisko nad drogą       Chojnicka firma CMT – producent naczep, przyczep i zabudów samochodów ciężarowych – obchodzi w tym roku 20-lecie działalności. Od lat niezmienna pozostaje polityka firmy, która (...)

Transport technika motoryzacyjna Grudzień 2011
 LEKKIE I MOCNE WYWROTKI      CMT Chojnice przez 20 lat budowała swoją markę dzięki utrzymaniu wysokiej klasy produktów i innowacyjności. W tym czasie firma sukcesywnie powiększała gamę i dziś może zaspokoić każde (...)

Ciężarówki Listopad 2011
WYWROTOWCY      Chojnicka spółka CMT – producent naczep, przyczep i zabudów samochodów ciężarowych – obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia działalności. Jej produkty mają niezaprzeczalne atuty – wysoką (...)

Transport technika motoryzacyjna 11.2011
NACZEPY NISKOPODWOZIOWE Z CHOJNIC      Chojnicka firma CMT, producent naczep, przyczep i zabudów samochodów ciężarowych, obchodzi w tym roku 20-lecie działalności. Od tylu lat niezmienna pozostaje polityka firmy, która (...)

Transport technika motoryzacyjna 10.2011
CMT Chojnice dla wymagających klientów.      Doświadczenie chojnickiej firmy zdobyte w ciągu 20 lat działalności umożliwiło oferowanie klientom produktów o wysokiej jakości i realizowanie indywidualnych, nawet najbardziej (...)

Ciężarówki 10/11
 Z ruchomą podłogą 10/11 CIĘŻARÓWKI      Doświadczenia zdobyte w ciągu 20 lat działalności przez chojnicką firmę CMT, producenta naczep, przyczep i zabudów samochodów ciężarowych, umożliwia oferowanie (...)

Ciężarówki 09/2011
 ZIEMNIAKI NA TAŚMOCIĄGU      Chojnicka firma CMT słynie z tego, że konstruuje pojazdy zgodnie z indywidualnymi zamówieniami odbiorców. Produkcja pojazdów w pojedynczych egzemplarzach, według jednostkowych specyfikacji (...)

Ciężarówki 09/2011
 NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH       Chojnicka spółka CMT – producent naczep, przyczep i zabudów samochodów ciężarowych – obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia działalności. I chociaż w ostatnich (...)

Transport 9/2011 ; CMT Chojnice produkują „na miarę”
        Od 20 lat firma CMT Chojnice zajmuje się projektowaniem, produkcją i obsługą środków transportu. W tym okresie sukcesywnie powiększyła gamę produktów, a zdobywane doświadczenie pozawalało na wykonywanie (...)

Trailer 9/2011 ; Dwie dekady tradycji
Dwie dekady tradycji 3 października 1991 roku , tuż po tym gdy skończyła się epoka gospodarki socjalistycznej i przed Polakami otworzyły się możliwości uruchomienia własnej działalności gospodarczej w Nieżychowicach powstała firma, która (...)

Truck 16.09.2011
 NACZEPY „SZYTE” NA MIARĘ DWUDZIESTOLECIE FIRMY CMT CHOJNICE Firma CMT Chojnice obchodzi w tym roku swoje dwudziestolecie. Jest dziś znanym w kraju i za granicą producentem naczep, przyczep i zabudów. Atutem zakładów jest (...)

Transport 5/2011 ; Naczepa do transportu produktów rolnych luzem
                          (...)

Transport 12/2010 ; Aluminiowa naczepa-wywrotka CMT
W  wyniku analizy potrzeb klientów ich uwag i spostrzeżeń, w CMT Chojnice opracowano i rozpoczęto produkcję naczep-wywrotek z „rynnową” skrzynią aluminiową. Jest to nowość w tym segmencie rynku. Producent dążył do (...)

INNOWACYJNE NACZEPY CMT- 5 / 2010
  INNOWACYJNE NACZEPY CMT           Elastyczny profil produkcji CMT Chojnice umożliwia oferowanie klientom wszelkich zabudów na podwoziach przyczep, naczep czy pojazdów samochodowych. W skład (...)

Manufacturing Journal magazine
Założona w 1991 roku firma CMT jest jednym z wiodących producentów naczep plandekowych, naczep wywrotek, przyczep, zabudów na podwoziach samochodów ciężarowych, a także sprzętu specjalistycznego, plandek, czy napisów reklamowych. Dzięki (...)

Forum Budowlane - 6/2009Zabudowy i naczepy CMT
Zabudowy i naczepy CMT  CMT Chojnice Sp.zo.o. jest jedną z pierwszych polskich prywatnych firm, która z bardzo dobrym wynikiem zaistniała na rynku producentów. Firma od samego początku postawiła na wysoką jakość swoich wyrobów, zwłaszcza (...)

Inwestor Budowlany - 3/2009Naczepy skrojone na miarę
Naczepy skrojone na miarę CMT posiada blisko 18 letnie doświadczenie w produkcji naczep, które zaowocowało stworzeniem produktów zdolnych podołać nawet najtrudniejszym zadaniom. Firma CMT jest jednym z czołowych polskich producentów różnego (...)

Forum Budowlane - 1/2009Naczepy niskopodwoziowe trójosiowe
Mocne i wytrzymałe nadwozie w połączeniu z niską wysokością pokładu ładunkowego to skrótowy opis naczepy, doskonale dopasowanej do potrzeb branży budowlanej. Takie naczepy nietrudno już spotkać na naszym rynku - coraz więcej producentów (...)

Auto Transport - 12/2008Przyczepy i naczepy 2008
PRZYCZEPY I NACZEPY 2008  

Trailer magazine - 10/2008Z przesuwnymi osiami
Chojnicki producent  naczep, firma CMT, wykonuje na zamówienie szwedzkiego klienta naczepy samowyładowcze z przesuwnymi osiami. Rama wykonana ze stali 18G2A wsparta jest na trzech osiach BPW z hamulcem (...)

Forum Budowlane - 1/2008Naczepy niskopodwoziowe do transportu maszyn
 CMT Chojnice Sp. z o.o. to polski producent naczep. Firma powstała w 1991 roku. Jej siedziba mieści się w Chojnicach. Do transportu maszyn budowlanych przeznaczona jest niskopodwoziowa, rozciągana naczepa CMT NSP-24 (...)

Trailer magazine - 9/2007 Jumbo z Chojnic
Jumbo z Chojnic.          W ostatnim czasie klienci coraz częściej zamawiają naczepy przygotowane ściśle do ich wymagań i potrzeb, a co za tym idzie - różne ich typy i konfiguracje. (...)

Ciężarówki-Transport-Serwis-Sp. - 10/2006O puchar CMT
          Na jeziorze w miejscowości Charzykowy koło Chojnic odbyły się VII regaty o puchar firmy CMT, znanego producenta naczep, przyczep i zabudów pojazdów ciężarowych.      (...)

Ciężarówki-Transport-Serwis-Sp. - 9/2006Dla "ponadgabarytów"
Przewoźnicy specjalizujący się w transporcie ciężkiego sprzętu i ładunków ponadnormatywnych - zarówno polscy, jak i zagraniczni - coraz częściej zamawiają w firmie CMT w Chojnicach niskopodwoziowe naczepy w różnych wersjach i konfiguracjach (...)

Ciężarówki-Transport-Serwis-Sp. - 6/200615 lat CMT Chojnice
Na podbój obcych rynków Chojnicka spółka CMT - producent naczep, przyczep i zabudów samochodów ciężarowych – obchodzi w tym roku jubileusz 15-lecia działalności. Kondycja firmy jest tak dobra, jak nigdy przedtem. Pęcznieje portfel (...)

Truck Auto - Komis - 20 XII 2005Naczepa, wywrotka, kontener, czyli: CMT Chojnice Sp.z o.o.
  Zaczęło się skromnie 14 lat temu pod Chojnicami, dziś CMT to jeden z najważniejszych graczy na rynku w branży wagi ciężkiej zajmujący się produkcją naczep plandekowych, naczep wywrotek, przyczep, zabudów wszelkiego typu na (...)

Ciężarówki-Transport-Serwis-Sp. - 3/2003CMT eksportem stoi - Wymyślanki
Ciężarówki - Transport - Serwis - Spedycja, Marzec 2003 W naczepowym biznesie rzadko kiedy produkuje się „na plac". Prawie każdy wyrób powstaje na konkretne zamówienie. A konstruktorzy z Chojnickiej firmy CMT lubią wyzwania. Można (...)

Spedycja, transport, logistyka - 9/2002CMT - synonim jakości i trwałości
Spedycja, Transport, Logistyka 9/2002 CMT Chojnice jest jedną z pierwszych polskich prywatnych firm, która z bardzo dobrym wynikiem zaistniała na rynku producentów sprzętu od 1991 roku. Rozwinęło się z kilkuosobowej grupy do załogi liczącej (...)

Trailer - wrzesień 2002Naczepy "na miarę"
Trailer - Wrzesień 2002 Jedenaście lat temu, w okresie intensywnego rozwoju przedsiębiorczości, trzech mieszkańców Chojnic postanowiło założyć własną firmę. Na początku zajmowali się produkcją środków transportu do artykułów spożywczych, a (...)

Dziennik Chojnicki 26 X 2001Trzech muszkieterów
Dziennik Chojnicki 26.10.2001 Bilans dziesięciu lat dla chojnickiej firmy Chojnickie Maszyny Transportowe jest pozytywny. Jej produkty, różnego rodzaju naczepy samochodowe, są widoczne na szosach całej Europy.Wszystko zaczęto się skromnie, od (...)


 

English version Wersja polska
O firmie
Punkty serwisowe
Filmy
      Media o nas
Kontakt
Nasza Oferta
Usługi
Produkty od zaraz
Naczepy
SEMI
JUMBO z plandeką
JUMBO platforma
MEGA
Specjalistyczne
Wywrotki aluminiowe
Wywrotki stalowe halvpipe
Wywrotka szczelna
Naczepa pasówka
Naczepa stalowa do złomu
Zabudowy
Skrzyniowe
Wywrotki tylnozsypowe
Wywrotki trójstronne
Zestawy
Przyczepy
Tandem
Triadem
Na obrotnicy
Wywrotki
Licznik odwiedzin:

(od stycznia 2007 r.)
O firmie   Punkty serwisowe   Filmy   Media o nas   Kontakt   Nasza Oferta   Usługi   Produkty od zaraz   R-net Strony Internetowe